Wyjazdy narciarskie

Aktywna zima? Mówimy jej zdecydowane TAK i oferujemy Wam wyjazdy do najbardziej luksusowych kurortów narciarskich w Europie. Znamy tam każdy stok, dzięki czemu zaplanujemy dla Was niezapomniany wyjazd i zapewnimy cudowne atrakcje. Jazda po lodzie, wyścigi psich zaprzęgów, wspinaczka na lodowe ściany, przejażdżka toboganami – to tylko niektóre z aktywności, które możemy Wam zaproponować. Nasza doświadczona kadra instruktorska wspierana przez takie gwiazdy jak Jagna Marczułajtis-Walczak, Andrzej Bachleda Ciuruś czy Staszek Karpiel Bułecka z pewnością pomoże Wam uatrakcyjnić szkolenie narciarskie i nauczy jeździć jak nikt inny!

Czas spędzony na stoku pozwoli Wam lepiej się poznać i zrelaksować, wychylając twarz do promieni słońca. Po mroźnych szaleństwach, gwarantujemy relaks w rozbudowanym, hotelowym Wellness.

Wyjazdy narciarskie


Potrzebujesz więcej informacji?

Zapraszamy do składania zapytań na info@real-incentive.pl lub przez formularz w dziale Kontakt.

Gwarancja

Wyjazdy organizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i poszanowania kultur innych krajów. Dbamy o to, aby uczestnicy podróży nie tylko doskonale się bawili, ale najważniejszym priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo.

Doskonale radzimy sobie w nieprzewidzianych sytuacjach, dzięki temu możemy zagwarantować niezapomniany i bezpieczny wyjazd.

Dane kontaktowe

Telefon:+48 694 581 007
Email: info@real-incentive.pl
Website: www.real-incentive.pl

ul. Wynalazek 2/15
02-677 Warszawa

Social media