Wyjazdy incentive

Wyjazdy Kulinarne

Jak najłatwiej dotrzeć do serc współpracowników czy kontrahentów? Oczywiście przez ich żołądki!

Oferta Real Incentive obejmuje luksusowe, kulinarne podróże pod okiem Karola Okrasy i innych wspaniałych Szefów Kuchni. Razem z nimi Twój team odkryje regionalne smaki, odwiedzi lokalne targi, zawita na farmach i w wytwórniach niecodziennych, kulinarnych wyrobów.

Wisienką na wyjazdowym torcie może okazać się wizyta w szkockiej destylarni whisky lub spacer po toskańskiej winnicy. Bliżej Wam do azjatyckich smaków? A może marzy Wam się jamajski Jerk Chicken? Z nami wszystko jest możliwe.


Wyprawy Adventure

Dzikie i niedostępne tereny, walka ze słabościami i spora dawka adrenaliny? Tak, to zdecydowanie dobry pomysł dla ekipy, której niestraszna przygoda przez wielkie „P”. Jesteśmy specjalistami w organizowaniu szalonych podróży jeepem przez pustynię, wyścigów samochodowych czy survivalu w dzikich ostępach amazońskiej dżungli. Gwarantujemy, że nic tak nie smakuje, jak nocleg pod rozgwieżdżonym niebem, po dniu pełnym zapierających dech w piersiach atrakcji.

Wyjazd typu adventure to idealna propozycja dla osób szukających ekstremalnych doznań, chcących poznać najodleglejsze zakątki świata, a także zdobyć nowe umiejętności i doświadczenia.


Wyjazdy Incentive

Szukasz sposobu na zmotywowanie i podniesienie efektywności swoich pracowników? Chcesz podziękować kontrahentom za owocną współpracę? Wyjazd z Real Incentive to niezapomniana przygoda, niestandardowe atrakcje i program pełen zaskakujących punktów, które pomogą Ci w zbudowaniu lojalnego i zgranego teamu. Nasze doświadczenie pozwala nam na zorganizowanie wyjazdu w praktycznie każdy zakątek świata! Wystarczy, że zakręcisz globusem i wyznaczysz kierunek podróży, a my przygotujemy ją od A do Z, z dbałością o indywidualne preferencje uczestników.

Zaufaj nam – o tym wyjeździe będzie słychać w biurze przez długi czas.

Gwarancja

Wyjazdy organizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i poszanowania kultur innych krajów. Dbamy o to, aby uczestnicy podróży nie tylko doskonale się bawili, ale najważniejszym priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo.

Doskonale radzimy sobie w nieprzewidzianych sytuacjach, dzięki temu możemy zagwarantować niezapomniany i bezpieczny wyjazd.

Dane kontaktowe

Telefon:+48 694 581 007
Email: info@real-incentive.pl
Website: www.real-incentive.pl

ul. Wynalazek 2/15
02-677 Warszawa

Social media